11 Haziran 2007, Pazartesi 
Zirve Dağcılık ve Doğa Sporları Kulübü
Etkinlik Programları
Duyurular
Dağcılık Programları
Fotoğraf Galerileri
Etkinlik Raporları
Eğitim Notları ve Faydalı Bilgiler
Yönetim Kurulu
Tüzük ve Yönetmelikler
Üyelik
Linkler
Bizi Tanıyın
Medyada Zirve Dağcılık
Ziyaretçi Defteri
2. El Malzeme

Tdf
HAVA DURUMU
www.meteor.gov.tr
www.weather.com
www.snow-forecast.com

Kulüp merkez, şube ve temsilcilik duyurularına sol taraftaki menu içinden Duyurulardan ulaşabilirsiniz
ANKARA DOĞA YÜRÜYÜŞLERİ
Tarih Parkur Km Rehber
7 Ocak 2007 Durhasan-Çubuk 22 Abdullah KOÇ
14 Ocak 2007 Tekke Köyü- Kazan 16 Mahmut AŞLICIOĞLU
21 Ocak 2007 Salın Yaylası-Işıkdağı 18 Hilal YAKUT
28 Ocak 2007 Çamlıdere-Kızılcahamam Geçişi 25 Serdar YEŞİLYURT
4 Şubat 2007 Mangal Dağı-Haymana 20 Y. ÖZCAN
11 Şubat 2007 Abant Gölü-Bolu 15 Nurgül ARSLAN
18 Şubat Soğuksu Milli Parkı-Kızılcahamam 13 Havva SUCUBAŞ
25 Şubat 2007 Kirmir Vadisi-Güdül 20 Serdar YEŞİLYURT
4 Mart 2007 İnözü Vadisi-Beypazarı 18 Abdullah KOÇ
11 Mart 2007 Tavşan Deresi-Kazan 25 Volkan UYGUN
18 Mart 2007 Tatlar Yaylası 20 Abdullah KOÇ
25 Mart 2007 Mahkeme Ağacı-Kızılcahamam 19 Serdar YEŞİLYURT
1 Nisan 2007 İdris Dağı-Hasanoğlan 15 Hilal YAKUT
8 Nisan 2007 Karagöl-Çubuk 20
15 Nisan 2007 Uluhan-Nallıhan 17 Havva SUCUBAŞ
22 Nisan 2007 Yenice Ormanı-Karabük 22 Abdullah KOÇ
29 Nisan 2007 Sorgun Göleti-Güdül 16 Murat ERGAN
20 Mayıs 2007 Gölyayla (Meşeli Yaylası) -Çubuk 17 Serdar YEŞİLYURT
 
*Doğa yürüyüşlerine katılmak isteyenlerin Cuma 17:30'a kadar ücretin yarısı oranında kaparo yatırmak suretiyle başvurmaları gerekmektedir.
*Kamp olarak belirtilen faaliyetlerde ücretler katılım sayısına göre belirlenecektir.
Hareket Yeri ve Saati: Adliye otoparkı önünden saat 7:00; Tandoğan Ziraat Bankası önünden saat 07:15'dir.
İrtibat
Adı Soyadı Cep İş Ev
Abdullah KOÇ 0 533 460 92 66 0 312 231 44 24 -
Songül ÇINAR 0 537 379 33 84 0 312 2512157/20 0 312 323 07 11


ANKARA PERŞEMBE ETKİNLİKLERİ
Tarih Etkinlik Yer Rehber
Ocak Touching The Void Kastamonu Dernekler Federasyonu Cihan DABAKOĞLU
Şubat Everest-Belgesel Film Kastamonu Dernekler Federasyonu Serdar YEŞİLYURT
Mart Ankara Etkinlikleri Kastamonu Dernekler Federasyonu Hilal YAKUT
Nisan Dikey Limit Kastamonu Dernekler Federasyonu Abdullah KOÇ
Mayıs Olympos-Yunanistan Kastamonu Dernekler Federasyonu Mithat ŞENER
 


Eğitimler
Eğitimlerimiz çarşamba günleri Saat: 19.00'da Kastamonu Dernekler Federasyonu, GMK Bulvarı No:24/4 Demirtepe/Ankara adresinde yapılmaktadır.
Tarih Konu Yer Eğitmen
10 Ocak 2007 Harita Bilgisi-Yerşekillerinin Haritada Gösterilmesi Kastamonu Dernekler Fed. Serdar YEŞİLYURT
17 Ocak 2007 Doğada Yön Bulma, Pusula-Harita Kullanımı, Kerteriz Alma Kastamonu Dernekler Fed. Serdar YEŞİLYURT
31 Ocak 2007 Dağ Oluşumu- Türkiye Dağlarının Özellikleri Kastamonu Drn. Fed. Yalçın ÖZTÜRK
7 Şubat 2007 İklim Bilgisi- Hava Tahminleri Kastamonu Drn. Fed. Yalçın ÖZTÜRK
7 Mart 2007 Kaya Tırmanışı 1 (Kaya Tırmanışına Giriş) Kastamonu Der. Fed. T. Cihan DABAKOĞLU
14 Mart 2007 Kaya Tırmanışı 2 (Malzemeler 1) Kastamonu Der. Fed. T. Cihan DABAKOĞLU
21 Mart 2007 Kaya Tırmanışı 3 (Malzemeler 2) Kastamonu Der. Fed. T. Cihan DABAKOĞLU
28 Mart 2007 Kaya Tırmanışı 4 (Düğümler) Kastamonu Der. Fed. T. Cihan DABAKOĞLU
4 Nisan 2007 Kaya Tırmanışı 5 (Lider Tırmanış Mantığı) Kastamonu Der. Fed. T. Cihan DABAKOĞLU
7 Nisan 2007 Kaya Tırmanışı Pratik Eğitimleri 1 Hüseyingazi Kayalıkları T. Cihan DABAKOĞLU
14 Nisan 2007 Kaya Tırmanışı Pratik Eğitimleri 2 Hüseyingazi Kayalıkları T. Cihan DABAKOĞLU
21-22 Nisan 2007 Kamplı Kaya Tırmanışı Pratik Eğitimleri Sivrihisar Kayalıkları T. Cihan DABAKOĞLU
 
Uye Girişi
DAĞCILIK EĞİTİM DOKÜMANLARI
YAZ DAĞCILIĞI
KIŞ DAĞCILIĞI
METEOROLOJİ
KIŞ GİYSİLERİ
KIŞ HASTALIKLARI
ARAMA KURTARMA
ÇIĞ BİLGİSİ
DAĞ KAZALARI
Zirvedak a üye olmak için tıklayın
Zirvedak a üye olmak için tıklayın

British Flag German Flag Spanish Flag French Flag Italian Flag
GENEL MERKEZ: Kibris Sehitleri Cad. 1452 sok. No: 2/2 Alsancak / Tel: 0232. 464 09 53 Orhan Kozan Cep: 0532.762 73 65 Ev:0232.342 21 27
                         e-posta: orhan_kozan@yahoo.com
İSTANBUL ŞUBE BAŞKANLIĞI:Şube Başkanı : İsmet İNAN E-mail :inanismet@yahoo.co.uk Sube Başkan Yard.Cem Ergün Cep : 0532 506 33 70
ANKARA ŞUBE BAŞKANLIĞI: Şube Başkanı : Abdullah KOÇ Cep : 0533. 460 92 66 Is : 0312. 231 44 24 E-mail : kocabdullah@yahoo.com
BURSA ŞUBE BAŞKANLIĞI: Şube Başkanı : Mustafa AKDEMİR CEP : 0532 246 26 92 E-Mail : makdemir@gokyildiz.com.tr
MUĞLA İL TEMSİLCİLİĞİMİZ: İl temsilcisi : Summani EKİCİ  CEP : 0536 298 63 85 E-Mail : ekicis@mu.edu.tr
ÇANAKKALE İL TEMSİLCİLİĞİMİZ: İl temsilcisi : Onur KARPUZ CEP : 0532 601 69 28 E-Mail : info@onurbilgisayar.com.tr
GAZİANTEP İL TEMSİLCİLİĞİMİZ: İl temsilcisi : Burak GÜRER CEP : 0535 566 14 22 E-Mail : burakgurer@yahoo.com
MARMARİS İLÇE TEMSİLCİLİĞİ : İlçe temsilcisi : Nail ŞENKAL CEP : 0533 362 08 20 E-Mail : nailsenkal@yahoo.com