15 Haziran 2006, Perşembe 
Zirve Dağcılık ve Doğa Sporları Kulübü
Etkinlik Programları
Duyurular
Dağcılık Programları
Fotoğraf Galerileri
Etkinlik Raporları
Eğitim Notları ve Faydalı Bilgiler
Yönetim Kurulu
Tüzük
Disiplin Yönetmenliği
Üyelik
Linkler
Bizi Tanıyın
Medyada Zirve Dağcılık
Ziyaretçi Defteri
2. El Malzeme

Tdf
HAVA DURUMU
www.meteor.gov.tr
www.weather.com
Reklam vermek için
oksenol@gmail.com adresinden
irtibata geçebilirsiniz

YÖNETİM KURULU
ASİL ÜYELER
1.Orhan KOZAN
GENEL BASKAN
2.Levent ALUR
GENEL BASKAN YRD.
3.Hafize YIGIT
GENEL BASKAN YRD.
4.Yaşar KÜSBECİ
GENEL BASKAN YRD.
5.İbrahim PEKVAR
IDARI SEKRETER
6.Yasemin HOŞER
MALI SEKRETER
7.Canan BAŞAR
ÜYE
8.Uğur DURSUN
ÜYE
9.Şerefhan ÖZÜSAN
ÜYE
10.Erkan ÇETİN
&ÜYE
11.Şennur ÇALIŞKAN
&ÜYE
YEDEK ÜYELER
  1. Burcu BİLGİÇ
  2. Murat OLCAY
  3. Ali ARABACI
  4. Nazmi ÖZTÜRK
  5. Özalp TEKGÜLLÜ
  6. Pamir TUNGA
  7. Taner KOZAN
  8. Filiz İŞKAN
  9. Arzu ILDIZ
  10. Şeyda KOÇ
DENETİM KURULU
ASİL ÜYELER
  1. Sedat BAY
  2. Ayhan KARACA
  3. Gül CANLIER
  4. Vardar AÇAN
  5. Oktay BAL
YEDEK ÜYELER
  1. Filiz ŞAHİN
  2. Öncel SARIKAYA
  3. Güzin GÜLERBAŞLI
  4. Yılmaz TOPÇUOĞLU
  5. Muteber GEDİK
DİSİPLİN KURULU
ASİL ÜYELER
  1. Yücel TURGU
  2. İbrahim YİĞİT
  3. Bülent ÜNAL
İSTANBUL ŞUBE YÖNETİM KURULU
ASİL ÜYELER
1.Oğuz Kaan ŞENOL
YK BAŞKANI
2.ESRA PEKŞEN
MALİ ve İDARİ SEKRETER
3.Hakan KOYUNCU
ÜYE
4.Ayşe ÇAPRAZ
ÜYE
5.Hayri AYTAR
ÜYE
YEDEK ÜYELER
  1. Selda ÜSTÜNDAĞ
  2. Celal ASAN
  3. Ali GÖLPINARLI
  4. İbrahim AKÇAY
  5. Ersan ÇAM
İSTANBUL ŞUBE DENETİM KURULU
ASİL ÜYELER
  1. Ümit ONUR
  2. Gökhan UZUN
  3. Murat BALABAN
YEDEK ÜYELER
  1. Aysun CERVATOĞLU
  2. Selcok TÜZÜN
  3. Nilgün MADEN
İSTANBUL ŞUBE TEKNİK KURULU
ASİL ÜYELER
  1. Erhan PEKMEN (TK Sorumlusu)
  2. Hasan Hüseyin BOĞAZ
  3. İbrahim AKÇAY
  4. Şeniz TATAR
  5. Hakan KOYUNCU
  6. Ali GÖLPINARLI
  7. Sönmez ERKAYA
  8. Oğuz Kaan ŞENOL
  9. Güçlü ÖZEN
Uye Girişi
DAĞCILIK EĞİTİM DOKÜMANLARI
YAZ DAĞCILIĞI
KIŞ DAĞCILIĞI
METEOROLOJİ
KIŞ GİYSİLERİ
KIŞ HASTALIKLARI
ARAMA KURTARMA
ÇIĞ BİLGİSİ
DAĞ KAZALARI

zirvedak haberleşme grubumuza üye olmak icin
zirvedak-subscribe@yahoogroups.com
adresine mail atın yada
tıklayıp yahoo üzerinden üye olun

British Flag German Flag Spanish Flag French Flag Italian Flag
GENEL MERKEZ: Kibris Sehitleri Cad. 1452 sok. No: 2/2 Alsancak / Tel: 0232. 464 09 53 Orhan Kozan Cep: 0532.762 73 65 Ev:0232.342 21 27
                         e-posta: orhan_kozan@yahoo.com
İSTANBUL ŞUBE BAŞKANLIĞI: Şube Başkanı : Oguz Kaan SENOL Cep : 0535 9718706 Is: 0216 5858643 E-mail :oksenol@gmail.com
ANKARA İL TEMSİLCİLİĞİMİZ: İl temsilcisi : Abdullah KOÇ Cep : 0533. 460 92 66 Is : 0312. 231 44 24 E-mail : kocabdullah@yahoo.com
BURSA İL TEMSİLCİLİĞİMİZ: İl temsilcisi : Mustafa AKDEMİR CEP : 0532 246 26 92 E-Mail : makdemir@gokyildiz.com.tr
MUĞLA İL TEMSİLCİLİĞİMİZ: İl temsilcisi : Ferdi TÜRKAN CEP : 0537 320 64 31 E-Mail : ferditurkan@yahoo.com
ÇANAKKALE İL TEMSİLCİLİĞİMİZ: İl temsilcisi : Onur KARPUZ CEP : 0532 601 69 28 E-Mail : info@onurbilgisayar.com.tr
GAZİANTEP İL TEMSİLCİLİĞİMİZ: İl temsilcisi : Burak GÜRER CEP : 0535 566 14 22 E-Mail : burakgurer@yahoo.com